RocketBall.io


RocketBall.io je skvělá multiplayerová io hra. V této hře jste závodní auto na fotbalovém stadionu. Váš úkol je prostý a jasný. Dostat míč do soupeřovy branky. V podstatě je to Fifa bez hráčů, ale za to s auty, což je mnohem zábavnější. Auta sice nejezdí moc rychle, ale driftování jde skvěle. Abyste zrychlily můžete použít boost, čímž se vaše auto stabilizuje a po dobu, co je boost aktivní jede auto relativně rovně. Takto se dá dobře zasáhnout balón, takže je ideální tento trik používat na přímé střely. Velká výhoda je pokud některý hráč z vaše týmu bude stát v bráně, a to za brankovou čárou, jelikož odsud se dají střely nejlépe bránit. Možná si říkáte, že hrát jako brankář je nuda, ale nenechte se zmást. Můžete snadno zasáhnout odražené balóny díky boostu a tím dát gól snáz. Pak z vás bude hvězda.

Hru můžete hrát jak proti počítači, tak i proti ostatním hráčům. Jsou zde servery, kde vidíte kolik hráčů je zrovna online. Maximum hráčů je 6 na jeden server. Serverů je ale tolik, že se můžete v klidu na jeden připojit s kamarády a užít si tuto velmi dobře zpracovanou hru. Ještě malý tip. Pokud chcete takto hrát s kamarády, vybírejte si servery například jako je Frankfurt nebo Amsterdam. Servery jako je například Singapor jsou už velmi daleko, a proto mohou nastávat problémy s připojením. Doporučujeme tedy opravdu Frankfurt nebo Amsterdam, které jsou ještě relativně blízko a hra na nich běží bez problému a zcela plynule.

Skvělá hra pro odreagování:

RocketBall.io je po všech těch Slither.io, Agar.io a Surviv.io skvělou hrou pro odreagování a užití si zábavy se svými přáteli. Tuto hru rozhodně doporučujeme vyzkoušet. Budeme rádi, když nám do komentářů dáte vědět, co si o této hře myslíte, protože za nás má opravdu 5 bodů z 5.

Ovládání:

Pohyb – W,A,S,D, boost – mezerník, změna pozice kamery – Q

Recenze
Datum
Hra
RocketBall.io
Hodnocení
51star1star1star1star1star

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *